LimeSurvey 3.x.x - en to mt translation catalogue (1041 entries)

en: %s duplicate records removed
mt: %s rekords duplikati tneħħew

en: %s field(s) were successfully added.
mt: %s field(s) ġew miżjuda b'suċċess.

en: %s lines had a mismatching number of fields.
mt: %s linji kellhom numru ta' fields li ma jaqblux.

en: %s records imported
mt: %s rekords importati

en: %s records in CSV
mt: %s rekords f'CSV

en: %s records with invalid email address removed
mt: %s rekords kellhom l-indirizzi tal-email invalidi mneħħija

en: 'Other:' comment mandatory
mt: 'Oħrajn:' kumment mandatorju

en: (Iconv Library not installed)
mt: (Ionv Librarerija mhux installata)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
mt: (Agħżel iktar minn label set wieħed billi tuża l-Ctrl key)

en: 1st quartile (Q1)
mt: L-ewwel quartile (Q1)

en: 2nd quartile (Median)
mt: It-tieni quartile (Median)

en: 3rd quartile (Q3)
mt: It-tielet quartile (Q3)

en: 5 Point Choice
mt: Għażla ta' 5 punti

en: 7bit Swedish
mt: 7bit Svediż

en: <No default value>
mt: <M'hemmx valur bħala default>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
mt: Saret backup ta' din it-tabella u din hi aċċessibbli mill-amministratur tas-sistema.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
mt: Issir backup ta' din it-tabella jekk inti tkompli.  L-amministratur tas-sistema tiegħek ikun jista' jaċċessa din it-tabella.

en: A database named "%s" already exists.
mt: Database li jismu "%s" diga' jeżisti.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
mt: Inti ma tajtx username jew il-username mhux tajjeb/invalidu.

en: ARMSCII-8 Armenian
mt: ARMSCII-8 Armenjan

en: Access
mt: Aċċess

en: Access denied!
mt: L-aċċess ġie miċħud!

en: Action
mt: Azzjoni

en: Action to perform when time limit is up
mt: Azzjoni biex issir meta l-ħin ikun skada

en: Actions
mt: Azzjonijiet

en: Activate Survey
mt: Attiva l-Istħarriġ

en: Active
mt: Attiv

en: Active surveys
mt: Stħarriġ Attiv

en: Add
mt: Żid

en: Add a new question
mt: Żid mistoqsija ġdida

en: Add a prefix to the answer field
mt: Żid prefiss mal-field tat-tweġiba

en: Add a suffix to the answer field
mt: Żid suffiss mal-field tat-tweġiba

en: Add and edit conditions
mt: Żid u biddel/editja l-kundizzjonijiet

en: Add condition
mt: Żid kundizzjoni

en: Add fields
mt: Żid il-fields

en: Add or delete groups
mt: Żid jew ħassar il-gruppi

en: Add or delete questions
mt: Żid jew ħassar il-mistoqsijiet

en: Add or delete subquestions or change their codes
mt: Żid jew ħassar is-sottomistoqsijiet jew biddel il-kodiċi tagħhom.

en: Add question group
mt: Żid grupp ta' mistoqsija

en: Add scenario
mt: Żid xenarju

en: Add token entry
mt: Żid entry tat-token

en: Additional Languages
mt: Lingwi oħra

en: Administration
mt: L-Amministrazzjoni

en: Administrator name:
mt: L-isem tal-Amministratur:

en: Administrator:
mt: Amministratur:

en: After
mt: Wara

en: Albanian
mt: Albaniż

en: All
mt: Kollha

en: All answers are already selected in this quota.
mt: Kull tweġiba hi diga' magħżula f'din il-kwota.

en: All conditions in this survey have been deleted.
mt: Il-kundizzjonijiet ġo dan l-istħarriġ tħassru kollha.

en: All in one
mt: Kollha f'wieħed

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
mt: Il-mistoqsijiet, it-tweġibiet, eċċ għal-lingwi li nteħħew se jintiflu.  Inti ċert/a?

en: All responses
mt: It-tweġibiet kollha

en: All tokens
mt: It-tokens Kollha

en: Allow only numerical input
mt: Ħalli biss input numeriku

en: Allow only numerical input for 'Other' text
mt: Ħalli biss input numeriku għal kitba ġo 'Oħrajn'

en: Always
mt: Dejjem

en: Always hide this question
mt: Din il-mistoqsija aħbiha dejjem

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
mt: Intbagħtet email fuq l-indirizz li tajt inti bid-dettalji għall-aċċess għal dan l-istħarriġ.  Jekk jogħġbok segwi l-link li hemm ġo dik l-email sabiex tkompli.

en: An email has been sent with details about your saved survey
mt: Intbagħtitlek e-mail bid-dettalji fuq l-istħarriġ issejvjat tiegħek

en: An email with a generated password was sent to the user.
mt: Email b'password iġġenerata ntbagħtet lill-klijent.

en: An error occurred saving a response to survey id
mt: Sar żball waqt li r-risposta kienet qed tiġi ssejvjata fuq l-id tal-istħarriġ

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
mt: Sar żball mhux mistenni u r-risposti tiegħek ma jistgħux jiġu ssejvjati.

en: Answer
mt: Risposta

en: Answer prefix
mt: Il-prefiss tat-Tweġiba

en: Answer scale %s
mt: Skala ta' mistoqsijiet %s

en: Answer suffix
mt: Is-suffiss tat-tweġiba

en: Answers
mt: Risposti

en: Answers and tokens have been re-opened.
mt: It-tweġibiet u t-tokens reġgħu nfetħu.

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
mt: Tweġibiet b'kodiċi ta' 0 (zero) jew b'kodiċi vojta mhumiex permessi, u għalhekk ma jiġux issejvjati

en: Arabic
mt: Għarbi

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
mt: Inti ċert li trid *tħassar* xi tweġibiet li mhumiex lesti u tirrisettja l-istat komplet tat-tweġibiet u tat-tokens?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
mt: Tinsab ċert li trid tħassar il-kundizzjonijiet kollha ssettjati f'dan ix-xenarju?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
mt: Tinsab ċert li trid tħassar l-entries li għażilt?

en: Are you sure you want to delete this condition?
mt: Tinsab ċert li trid tħassar din il-kundizzjoni?

en: Are you sure you want to delete this entry?
mt: Inti ċert li trid tħassar dan l-istħarriġ?

en: Arithmetic mean
mt: Il-medja aritmetiku

en: Array (10 Point Choice)
mt: Array (Għażla ta' 10 Punti)

en: Array (5 Point Choice)
mt: Array (Għażla ta' 5 Punti)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
mt: Array (Żid/L-istess/Naqqas)

en: Array (Numbers)
mt: Array (Numri)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
mt: Array (Iva/Le/Mhux ċert)

en: Array by column
mt: Array skont il-kolonna

en: Array filter
mt: Filter għall-array

en: Array filter exclusion
mt: L-esklużjoni tal-filter tal-Array

en: Assessment details
mt: Id-dettalji tal-assessment/valutazzjoni

en: Assessment group score
mt: Il-punteġġ tal-assessment/valutazzjoni tal-grupp

en: Assessment heading
mt: Il-Heading tal-Assessment/Valutazzjoni

en: Assessment rules
mt: Ir-regoli tal-Assessment/Valutazzjoni

en: Assessment value
mt: Il-valur tal-assessment

en: Assessments
mt: Assessments/Valutazzjoni

en: At beginning
mt: Fil-bidu

en: At end
mt: Fl-aħħar

en: Attribute field
mt: Attribwit tal-field

en: Aug
mt: Aww

en: Auto
mt: Awto

en: Autoload URL
mt: URL li ħa jillowdja awtomatikament

en: Automatic
mt: Awtomatiku

en: Average
mt: Medja

en: Back
mt: Lura

en: Back to Response Import
mt: Lura għall-Importazzjoni tar-Rispons

en: Back to main menu
mt: Lura għall-menu prinċipali

en: Base language
mt: Il-lingwa Bażika

en: Basque
mt: Bask

en: Before
mt: Qabel

en: Big5 Traditional Chinese
mt: Big5 Ċiniż Tradizzjonali

en: Bosnian
mt: Bosnijaċi

en: Browse
mt: Ibbrawżja

en: Bulgarian
mt: Bulgaru

en: But this one isn't.
mt: Imma din mhix.

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
mt: L-istil ta' CSS għall-messaġġ li ħa jintwera fit-timer tal-countdown waqt il-countdown

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
mt: L-istil ta' CSS għall-'messaġġ ta' skadenza tal-limitu ta' ħin'

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
mt: L-istil ta' CSS li ħa jintuża meta l-'messaġġ tal-limitu ta' ħin' se jintwera

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
mt: L-istil CSS li ħa jintuża meta t-tieni messaġġ ta' 'twissija għal-limitu ta' ħin' se jintwera

en: CSV input format
mt: Format ta' CSV input

en: Calculation
mt: Kalkolu

en: Can't connect to the LDAP directory
mt: Ma tista taqbad mad-direttorju ta' LDAP

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
mt: Ma tistax taġġorna l-labels għaliex inti qed tuża kodiċi dduplikati

en: Cancel
mt: Ħassar

en: Cannot be changed
mt: Ma tistax tinbidel

en: Cannot import the VVExport file.
mt: Ma jistax jimporta VVExport fajl.

en: Catalan
mt: Katalan

en: Change log
mt: Biddel il-log

en: Character set of the file:
mt: Set ta' characters tal-fajl:

en: Check again
mt: Erġa' ċċekkja

en: Check any that apply
mt: Iċċekja kull waħda li tapplika

en: Checkbox layout
mt: It-tqassim ta' checkbox

en: Checked
mt: Iċċekjat

en: Checking basic requirements...
mt: Ir-rekwiżiti bażiċi qed jiġu ċċekkjati...

en: Checking existing LimeSurvey files...
mt: Il-fajls tal-LimeSurvey li jeżistu qed jiġu ċċekkjati...

en: Chinese (Simplified)
mt: Ċiniż (Simplifikat)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
mt: Ċiniż (Tradizzjonali - Ħong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
mt: Ċiniż (Tradizzjonali - Tajwan)

en: Choose one of the following answers
mt: Agħżel waħda mit-tweġibiet li ġejjin

en: Choose the CSV file to upload:
mt: Agħżel il-fajl ta' CSV sabiex tapplowdja:

en: Choose your language
mt: Agħżel il-lingwa tiegħek

en: Clear
mt: Neħħi

en: Click here to log in.
mt: Ikklikkja hawn sabiex tilloggja.

en: Click on the following button if you want to
mt: Ikklikkja fuq il-buttuna li ġejja jekk trid

en: Close
mt: Agħlaq

en: Code
mt: Kodiċi

en: Code filter
mt: Filter tal-kodiċi

en: Code:
mt: Kodiċi:

en: Comment
mt: Kumment

en: Comparison operator
mt: Operatur għall-Paragun

en: Completed
mt: Lesti

en: Completed responses only
mt: Tweġibiet kompluti biss

en: Completed?
mt: Lest?

en: Conditions
mt: Kundizzjonijiet

en: Conditions designer
mt: Id-disinjatur tal-kundizzjonijiet

en: Confirmation email
mt: Email ta' konferma:

en: Confirmation email subject:
mt: It-titolu tal-email tal-konferma.

en: Constant
mt: Kostanti

en: Continue
mt: Kompli

en: Convert resource links?
mt: Tbiddel il-links tar-riżorsi?

en: Copy advanced settings?
mt: Tikkopja s-settings avvanzati?

en: Copy answer options?
mt: Tikkopja l-għażliet ta' tweġibiet?

en: Copy conditions
mt: Ikkopja l-kundizzjonijiet

en: Copy failed
mt: Il-kopja falliet

en: Copy of survey is completed.
mt: Kopja tal-istħarriġ hija lesta.

en: Copy question
mt: Ikkopja l-mistoqsija

en: Copy subquestions?
mt: Tikkopja sottomistoqsijiet?

en: Copy survey
mt: Ikkopja l-istħarriġ

en: Could not delete user group.
mt: Ma setax jitħassar il-grupp tal-user.

en: Could not delete user group. No group selected.
mt: Ma setax jitħassar il-grupp tal-user.  L-ebda grupp ma ġie magħżul.

en: Could not delete user. User was not supplied.
mt: Ma setax iħassar il-klijent/a.  Ma ingħatax isem ta' klijent/a.

en: Count
mt: Għadd

en: Create a new question group inside your survey.
mt: Oħloq grupp ta' mistoqsijiet ġdid fl-istħarriġ tiegħek.

en: Create one or more questions inside the new question group.
mt: Oħloq mistoqsija, jew iktar minn mistoqsija waħda ġewwa l-grupp ta' mistoqsijiet  ġodda.

en: Create or import new label set(s)
mt: Oħloq jew importa sett(ijiet) ta' labels ġodda

en: Create tokens
mt: Oħloq tokens

en: Created by
mt: Maħluq minn

en: Croatian
mt: Kroat

en: Current
mt: Kurrenti

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
mt: Bħalissa m'hemmx kundizzjonijiet kkonfigurati għal dan l-istħarriġ

en: Czech
mt: Ċek

en: DATA TO BE ENTERED
mt: INFORMAZZJONI LI TRID TITNIŻŻEL

en: DEC West European
mt: DEC Ewropew tal-Punent

en: Danish
mt: Daniż

en: Data selection
mt: L-għazla tal-informazzjoni

en: Data selection:
mt: L-għażla tal-informazzjoni:

en: Data view control
mt: Kontroll tal-ħarsien tad-data

en: Database has been created.
mt: Inħoloq database.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
mt: Id-database ġie aġġornat għal verżjoni %s b'suċċess

en: Database name
mt: L-isem tad-database

en: Date
mt: Data

en: Date format:
mt: Il-Format tad-data:

en: Date last action
mt: Id-Data tal-aħħar azzjoni

en: Date started
mt: Id-Data ta' meta beda

en: Date submitted
mt: Id-Data ta' meta ntbagħat

en: Day
mt: Ġurnata

en: Deactivate Survey
mt: L-Istħarriġ ġie skonnetjat

en: Deactivated result tables
mt: Tabella tar-riżultati skonnetjata

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
mt: Għażiż/a {FIRSTNAME},
    
    Aħna stedinnik sabiex tipparteċipa fi stħarriġ.
    
    Aħna rajna li inti għadek ma lestejtx dan l-istħarriġ, u nixtiequ nfakkruk li dan l-istħarriġ għadu aċċessibbli għalik jekk trid li tipparteċipa fih.
    
    Dan l-istħarriġ jismu:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Sabiex tipparteċipa, ikklikkja fuq il-link t'hawn taħt.
    
    Dejjem tiegħek,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Ikklikkja hawn sabiex tagħmel l-istħarriġ:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
mt: Għażiż{FIRSTNAME},
    
    Inti, jew xi ħadd li qed juża' l-indirizz tal-email tiegħek, irreġistra sabiex jipparteċipa fi stħarriġ online li jismu {SURVEYNAME}.
    
    Biex tlesti dan l-istħarriġ, ikklikkja fuq il-URL t'hawn taħt:
    
    {SURVEYURL}
    
    Jekk għandek xi mistoqsijiet fuq dan l-istħarriġ, jew jekk inti ma rreġistrajtx sabiex tipparteċipa u taħseb li din l-email hi żball, jekk jogħġbok ikkuntattja {ADMINNAME} fuq {ADMINEMAIL}.

en: Dec
mt: Diċ

en: Decrease
mt: Naqqas

en: Default HTML editor mode:
mt: Il-mode ta' default tal-editur HTML:

en: Default answer for scale %s:
mt: It-tweġiba ta' default għal skala %s:

en: Default answer value:
mt: Il-valur ta' tweġiba ta' default:

en: Default answers
mt: Tweġibiet ta' Default

en: Default scenario
mt: Xenarju ta' default

en: Default site admin email:
mt: L-email default tas-sit tal-admin:

en: Default site bounce email:
mt: Il-bounce email default tas-sit

en: Default site language:
mt: Il-lingwa default tas-sit:

en: Default value for option 'Other':
mt: Il-valur bħala default għall-għażla 'Oħrajn':

en: Delete
mt: Ħassar

en: Delete User
mt: Ħassar il-klijent

en: Delete all conditions
mt: Tħassar il-kundizzjonijiet kollha

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
mt: Ħassar it-tweġibiet kollha li mhumiex lesti li jikkorrespondu ma' token li għalih hemm tweġiba lesta rrekordjata

en: Delete checked items!
mt: Tħassar l-items iċċekkjati!

en: Delete current question group
mt: Ħassar il-grupp ta' mistoqsijiet li qed tuża bħalissa

en: Delete label set
mt: Ħassar is-sett ta' labels

en: Delete marked responses
mt: Ħassar ir-risposti li huma mmarkati

en: Delete survey
mt: Ħassar l-istħarriġ

en: Delete the selected entries
mt: Ħassar dawk li huma magħżula

en: Delete this response
mt: Ħassar din ir-risposta

en: Delete this user
mt: Ħassar dan il-klijent

en: Deleting User
mt: Qed jiġi mħassar il-klijent/a

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
mt: Jekk tħassar dan il-grupp, se tħassar ukoll il-mistoqsijiet u t-tweġibiet li fih.  Inti ċert/a li tixtieq tkompli?

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
mt: Demo mode: Mhux permess li tapplowdja templates.

en: Description of the survey
mt: Deskrizzjoni tal-istħarriġ

en: Description:
mt: Deskrizzjoni:

en: Did Not Save
mt: Ma ssejvjax

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
mt: Id-direttorju bl-isem ta' '%s' diġa' jeżisti - agħżel isem ieħor

en: Disable only
mt: Itfi biss

en: Disable the next button until time limit expires
mt: Skonnettja l-buttuna li jmiss sakemm jiskadi l-limitu ta' ħin

en: Disable the prev button until the time limit expires
mt: Skonnettja l-buttuna ta' qabel sakemm il-limitu ta' ħin jiskadi

en: Display
mt: Uri

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
mt: Uri 'messaġġ tal-limitu ta' ħin' meta jkun fadal dawn is-sekondi fil-countdown (twissija mhux se tidher jekk jitħalla vojt)

en: Display columns
mt: Uri l-kolonni

en: Display min and max value under the slider
mt: Uri l-valur minimu u massimu taħt l-islider

en: Display rows
mt: Uri r-ringieli

en: Display slider min and max value
mt: Uri l-valur minimu u massimu fl-islider

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
mt: Uri l-'messaġġ ta' skadenza tal-limitu ta' ħin' għal dawn is-sekondi qabel ma twettaq l-'azzjoni tal-limitu ta' ħin' (sekonda waħda hija ssettjata bħala default jekk l-ispazju jitħalla vojt)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
mt: Uri t-tieni 'messaġġ tal-limitu ta' ħin' meta jkun fadal dawn is-sekondi fil-countdown (twissija mhux se tidher jekk jitħalla vojt)

en: Display:
mt: Uri:

en: Do you really want to delete all marked responses?
mt: Inti trid tħassar ir-risposti mmarkati?

en: Do you really want to delete this label set?
mt: Inti ċert li trid tħassar dan is-sett ta' labels?

en: Do you really want to delete this response?
mt: Inti trid tħassar dan ir-rispons?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
mt: Trid timla d-database issa billi toħloq tabelli neċessarji?

en: Don't import if label set already exists:
mt: Timportax jekk is-sett tal-label diġa' jeżisti.

en: Done. Test your survey using the %s icon.
mt: Lest.  Ittestja l-istħarriġ tiegħek billi tuża il- %s icon.

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
mt: Ikklikkja darbtejn jew iġbed u waqqa’ l-affarijiet fil-lista tax-xellug biex tmexxihom lejn il-lemin – l-għażla tiegħek l-iktar għolja fil-grad għandha tkun fuq nett fuq il-lemin u timxi ’l isfel sal-aħħar għażla tiegħek.

en: Download the data and the syntax file.
mt: Iddawnlowdja d-data u s-syntax fajl.

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
mt: Instabu kodiċi doppji; dawn ma ġewx aġġornati

en: Duplicate records removed
mt: Rekords doppji tneħħew

en: Duplicates are determined by:
mt: Id-dupplikati huma ddeterminati minn:

en: Dutch
mt: Olandiż

en: ERROR MESSAGE
mt: IL-MESSAĠĠ TAL-IŻBALL

en: EUC-JP Japanese
mt: EUC-JP Ġappuniż

en: Earlier than:
mt: Eqreb minn:

en: Edit
mt: Biddel/Editja

en: Edit Group
mt: Biddel/Editja il-Grupp

en: Edit answer options
mt: Biddel l-għażliet tat-tweġiba

en: Edit answer options for this question
mt: Biddel l-għażla ta' tweġibiet għal din il-mistoqsija

en: Edit condition
mt: Biddel/Editja kundizzjoni

en: Edit current question group
mt: Biddel/Editja dan il-grupp tal-mistoqsijiet

en: Edit default answer values
mt: Biddel il-valuri tat-tweġibiet li qegħdin bħala default

en: Edit email templates
mt: Biddel it-templates tal-emails

en: Edit label set
mt: Biddel is-sett ta' labels

en: Edit label sets
mt: Biddel is-settijiet ta' tikketti

en: Edit question
mt: Biddel il-mistoqsija

en: Edit subquestions
mt: Biddel/Editja s-sottomistoqsijiet

en: Edit subquestions for this question
mt: Biddel is-sottomistoqsijiet għal din il-mistoqsija

en: Edit survey settings
mt: Biddel is-settings ta' l-istħarriġ

en: Edit this entry
mt: Biddel/Editja din l-għażla

en: Edit this response
mt: Biddel/Editja din ir-risposta

en: Edit this token
mt: Biddel/Editja dan it-token

en: Edit this user
mt: Biddel dan il-klijent

en: Editing
mt: Qed ibiddel/jeditja

en: Editing response (ID %s)
mt: Qiegħed jiġi mibdul/edtijat ir-rispons (ID %s)

en: Editing user
mt: Qed jiġi mmodifikat il-klijent

en: Editing user group (Owner: %s)
mt: Qed jiġi editjat il-grupp tal user (Owner: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
mt: Jew kont inattiv għal tul ta' ħin twil, kellek cookies skonnettjati mill-brawżer tiegħek, jew kien hemm il-problemi bil-konnessjoni/bil-linja tiegħek.

en: Email address
mt: L-indirizz tal-Email

en: Email address is not valid.
mt: L-indirizz tal-email mhuwiex validu.

en: Email address of the survey administrator
mt: L-indirizz tal-email tal-amministratur tal-istħarriġ

en: Email batch size:
mt: Id-daqs tal-lott tal-email:

en: Email from the token
mt: Email mit-token

en: Email method:
mt: Il-metodu tal-Email:

en: Email settings
mt: Is-settings tal-Email

en: Email to %s failed. Error Message:
mt: L-Email għal %s falliet.  Il-Messaġġ tal-iżball:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
mt: Email lil {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) ġiet ittardjata: It-token għadu mhuwiex validu.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
mt: Email lil {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) inqabżet: It-token m'għadux validu.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
mt: Email għal {NAME} ({EMAIL}) falliet.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
mt: L-email ma ntbagħtitx għaliex demo-mode hu attivat.

en: End URL:
mt: URL tal-aħħar:

en: End message:
mt: Messaġġ tat-tmiem:

en: English
mt: Ingliż

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
mt: Kun żgur li n-numru minimu ta' tweġibiet possibbli huwa

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
mt: Niżżel isem u password għal dan l-istħarriġ u kklikkja fuq Save hawn taħt.

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
mt: Daħħal id-dettalji tiegħek hawn taħt, u mal-ewwel tintbagħat email bil-link sabiex tipparteċipa f'dan l-istħarriġ.

en: Equals
mt: Daqs

en: Equals sum value
mt: Huwa daqs il-valur totali

en: Equals:
mt: Daqs:

en: Error
mt: Żball

en: Error Files List
mt: Lista ta' Fajls Żbaljati

en: Error saving results
mt: Sar żball waqt li kienu qed jiġu ssejvjati r-riżultati

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
mt: Sar żball: 'oħrajn' hija keyword riservata.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
mt: Sar żball:  M'hemmx għażliet għat-tweġibiet għal din il-mistoqija u/jew ma jeżistux b'din il-lingwa.

en: Error: There are no answers defined for this question.
mt: Sar żball: M'hemmx tweġibiet definiti għal din il-mistoqsija.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
mt: Sar żball: Inti qiegħed tipprova tuża kodici ta' tweġibiet doppji.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
mt: Sar żball: Inti qed tipprova tuża kodiċi ta' labels dupplikati.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
mt: Sar żball: Inti qiegħed tipprova tuża kodici ta' sottomistoqsijiet doppji.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
mt: Sar żball: Hemm bżonn li tagħti titolu tal-grupp għal kull lingwa.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
mt: Sar żball: Hemm bżonn li tagħti isem għal dan il-sett ta' label.

en: Estonian
mt: Estonjan

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
mt: Kollox jidher sew.  Jekk jogħġbok kompli għal pass li jmiss.

en: Example data
mt: Eżempju tad-data

en: Exclude answers?
mt: Teskludi t-tweġibiet?

en: Exclude quotas?
mt: Teskludi l-kwoti?

en: Exclude record IDs?
mt: Teskludi l-IDs tar-rekord?

en: Exclusive option
mt: Għażla esklussiva

en: Existing LID: %s
mt: LID li jeżisti: %s

en: Expired
mt: Skada

en: Expiry date/time:
mt: Id-data/ħin li fih se jiskadi:

en: Export
mt: Esporta

en: Export VV file
mt: Esporta VV fajl

en: Export a VV survey file
mt: Esporta fajl tal-istħarriġ VV

en: Export data
mt: Esporta d-data

en: Export multiple label sets
mt: Esporta settijiet ta' labels multipli

en: Export results
mt: Oħroġ ir-riżultati

en: Export selected label sets
mt: Esporta s-settijiet tal-labels magħżula

en: Export syntax
mt: Esporta s-syntax

en: Export this label set
mt: Esporta din is-sett ta' labels

en: Export this question group
mt: Esporta dan il-grupp ta' mistoqsijiet

en: Export tokens
mt: Esporta t-tokens

en: Failed
mt: Falla

en: Failed to add user
mt: Klijent ieħor ma ġiex miżjud

en: Failed to add user.
mt: Naqas milli jżid klijent/a

en: Failed to create token entries
mt: Falla milli joħloq id-dħul ta' tokens

en: Failed to delete answer
mt: It-tweġiba ma tħassritx

en: Failed to open the uploaded file!
mt: Falla milli jiftaħ il-fajl applowdjat!

en: Failed to update answers
mt: L-Aġġornament tat-tweġibiet ma seħħx

en: Feb
mt: Frar

en: Female
mt: Mara

en: Field description
mt: Deskrizzjoni tal-field

en: File
mt: Fajl

en: File upload succeeded.
mt: L-upload tal-fajl seħħ b'suċċess.

en: Filter HTML for XSS:
mt: Filter HTML għal XSS:

en: Filter blank email addresses:
mt: Iffiltra l-indirizzi tal-emails vojta:

en: Filter duplicate records:
mt: Iffiltra rekords doppji:

en: Filter the available answers by this value
mt: Iffiltra t-tweġibiet disponibbli b'dan il-valur

en: Filtered from statistics script
mt: Iffiltrati mill-kitba tal-istatistika

en: Finalize response submission
mt: Iffinalizza s-sottomissjoni tar-rispons

en: Finnish
mt: Finlandiż

en: First name
mt: Isem

en: Follow the following link to update it
mt: Segwi din il-link biex taġġornaha

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
mt: Għal ftuħ faċli għall-MS Excel, biddel l-estensjoni għal 'tab' jew 'txt'

en: Forbidden Extension
mt: Estenzjoni Mċaħħda

en: French
mt: Franċiż

en: Full
mt: Mimli

en: Full name
mt: Isem sħiħ

en: GB2312 Simplified Chinese
mt: GB2312 Ċiniż Issimplifikat

en: GBK Simplified Chinese
mt: GBK Ċiniż Issimplifikat

en: GEOSTD8 Georgian
mt: GEOSTD8 Ġorġjan

en: Galician
mt: Gallegjan

en: Gender
mt: Sess

en: General
mt: Ġenerali

en: General filters
mt: Filtri Ġeneral

en: Generate tokens
mt: Iġġenera tokens

en: German
mt: Ġermaniż

en: Global settings
mt: Is-Settings Globali

en: Global settings were saved.
mt: Is-settings globali ġew issejvjati.

en: Go to question
mt: Mur għall-mistoqsija

en: Go to question group
mt: Mur għall-grupp tal-mistoqsija

en: Go to survey
mt: Mur għall-istħarriġ

en: Greater than
mt: Akbar minn

en: Greater than or equal to
mt: Iktar minn jew daqs

en: Greater than:
mt: Ikbar minn:

en: Greek
mt: Grieg

en: Group
mt: Grupp

en: Group 1: The first lot of questions
mt: Grupp 1: L-ewwel sett ta' mistoqsijiet

en: Group by Group
mt: Grupp bi Grupp

en: Group could not be deleted
mt: Il-Grupp ma setax jiġi mħassar

en: Group member can only see own group:
mt: Il-membru tal-grupp jista' jara biss il-grupp tiegħu:

en: Group of checkboxes
mt: Grupp ta' checkboxes

en: HP West European
mt: HP Ewropew tal-Punent

en: Heading
mt: Titolu

en: Hebrew
mt: Ebrajk

en: Help about this question
mt: Għajnuna fuq din il-mistoqsija

en: Help:
mt: Għajnuna:

en: Hide advanced settings
mt: Aħbi s-settings avvanzati

en: Hide the tip that is normally shown with a question
mt: Aħbi t-tip li normalment tintwera mal-mistoqsija

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
mt: Aħbi din il-mistoqsija f'kull ħin.  Din hi utli għal meta tinkludi data li tuża data prefilling.

en: Hindi
mt: Ħindi

en: How many rows to display
mt: Kemm-il ringiela għandha tintwera

en: Huge Free Text
mt: Free Text Enormi

en: Hungarian
mt: Ungeriż

en: IP Addresses will be logged
mt: L-Indirizzi tal-IP se jkunu lloggjati.

en: IP address
mt: L-Indirizz tal-IP

en: ISO 8859-7 Greek
mt: ISO 8859-7 Grieg

en: ISO 8859-8 Hebrew
mt: ISO 8859-8 Ebrajk

en: Icelandic
mt: Iżlandiż

en: Identifier
mt: L-identifikatur

en: Identifier:
mt: L-identifikatur:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
mt: Jekk hemm xi żbalji jidhru, probabbli jkollok tesegwixxi l-iskript ripetutament.

en: If necessary the database will be updated.
mt: Jekk hemm bżonn, id-database jkun aġġornat.

en: If tokens are used, the public may register for this survey
mt: Jekk it-tokens huma użati, il-pubbliku jista' jirreġistra għal dan l-istħarriġ

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
mt: Jekk tħassar dan, it-tabella ta' tokens ma tibqax aċċessibbli għal dan l-istħarriġ.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
mt: Jekk ma tridx li tipparteċipa f'dan l-istħarriġ u ma tridx tirċievi iktar stediniet, jekk jogħġbok ikklikkja fuq il-link t'hawn taħt:
    {OPTOUTURL}

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
mt: Jekk tagħti l-indirizz tal-email, għandek tirċievi email bid-dettalji.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
mt: Jekk għandek xi mistoqsijiet dwar din l-email, tiddejjaqx sabiex tikkuntattja lil-amministratur tas-sit fuq %s.  Grazzi!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
mt: Jekk għandek token, jekk jogħġbok niżżlu fil-kaxxa t'hawn taħt u kklikkja Kompli.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
mt: Jekk tbiddel għal email mode, ikollok terġa' tara t-templates tal-email biex tiffittja l-format il-ġdid

en: Import
mt: Importa

en: Import Label Set
mt: Importa Set ta' Tikketti

en: Import VV file
mt: Importa VV fajl

en: Import a VV survey file
mt: Importa fajl tal-istħarriġ VV

en: Import as not finalized answers?
mt: Timporthom bħala tweġibiet mhux finalizzati?

en: Import label set(s)
mt: Importa s-sett(ijiet) ta' labels

en: Import of label set(s) is completed.
mt: L-Importazzjoni tas-sett(ijiet) tal-labels huwa lest.

en: Import old tokens
mt: Importa tokens qodma

en: Import question group
mt: Importa l-grupp tal-mistoqsija

en: Import survey
mt: Importa l-istħarriġ

en: Important instructions
mt: Istruzzjonijiet importanti

en: Imported Files List
mt: Il-lista ta' fajls importati

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
mt: Huwa impossibbli li tħassar dan il-grupp għax fih mill-inqas mistoqsija waħda li għandha kundizzjoni fil-kontenut tagħha.

en: Inactive
mt: Mhux attiv

en: Include:
mt: Inkludi:

en: Incomplete responses only
mt: Tweġibiet li mhumiex kompluti biss

en: Incorrect permissions in your %s folder.
mt: Permessi mhux korretti ġol-folder %s tiegħek.

en: Incorrect username and/or password!
mt: Il-username u/jew il-password mhuwiex tajjeb!

en: Increase
mt: Żid

en: Indonesian
mt: Indoneżjan

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
mt: Is-Superadmin tal-bidu ma jistax jiġi mħassar!

en: Input
mt: Daħħal

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
mt: Daħħal waqfa fil-paġna (page break) qabel din il-mistoqsija fil-paġna li tkun qed turi kif ġejja pprintjata billi tissettjaha għal Iva.

en: Insert page break in printable view
mt: Daħħal waqfa fil-paġna (page break) fil-paġna li tkun qed turi kif ġejja pprintjata.

en: Instructions for the impatient
mt: Istruzzjonijiet għal min hu bla paċenzja

en: Invitation email subject:
mt: It-titolu tal-email ta' stedina:

en: Invitation email:
mt: Email ta' stedina:

en: Invitation sent date
mt: Id-data ta' meta ntbagħtet l-istedina:

en: Invitation sent to:
mt: L-istedina ntbagħtet lill-:

en: Invitation status:
mt: L-istatus tal-istedina:

en: Invited
mt: Mistiedna

en: Irish
mt: Irlandiż

en: It is presented group by group.
mt: Hija ppreżentata grupp grupp.

en: It is presented on one single page.
mt: Hija ppreżentata fuq paġna waħda.

en: It is presented question by question.
mt: Hija ppreżentata mistoqsija b'mistoqsija.

en: It uses cookies for access control.
mt: Dan juża' cookies għall-kontroll tal-aċċess.

en: Italian
mt: Taljan

en: Iterate survey
mt: Tenni l-istħarriġ

en: Japanese
mt: Ġappuniż

en: Jul
mt: Lul

en: Jun
mt: Ġun

en: KOI8-R Relcom Russian
mt: KOI8-R Relcom Russu

en: KOI8-U Ukrainian
mt: KOI8-U Ukraina

en: Korean
mt: Korejan

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
mt: LDAP huwa skonnetjat u l-ebda mistoqsija ta' LDAP mhi definita.

en: Label
mt: Tabella

en: Label %s
mt: Tikketta %s

en: Label for 'Other:' option
mt: Label għal 'Oħrajn:' għażla

en: Label set browser
mt: Agħti tikketta lill-brawżer issettjat

en: Label set import summary
mt: Sommarju tal-importazzjoni tas-sett ta' labels

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
mt: Is-sett ta' labels ma ġiex impurtat għaliex is-sett ta' labels diġa' jeżisti.

en: Label sets
mt: Settijiet ta' tikketti

en: Label:
mt: Tabella:

en: Labels
mt: Tabelli

en: Language
mt: Lingwa

en: Language Switch
mt: Bidla fil-Lingwa

en: Language code
mt: Il-kodiċi tal-lingwa

en: Languages
mt: Lingwi

en: Languages:
mt: Lingwi:

en: Last name
mt: Kunjom

en: Last page
mt: L-aħħar paġna

en: Later than:
mt: Iktar tard minn:

en: Latvian
mt: Latvjan

en: Less than
mt: Inqas minn

en: Less than or equal to
mt: Inqas minn jew daqs

en: Less than:
mt: Inqas minn:

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
mt: LimeSurvey jista' jipprova joħloq dan id-database għalik.

en: Limit
mt: Limitu

en: Limit the number of possible answers
mt: Illimita n-numbru ta' tweġibiet possibbli

en: Limit time to answer question (in seconds)
mt: Illimita l-ħin biex titwieġeb il-mistoqsija

en: List
mt: Agħmel lista

en: List (Dropdown)
mt: Lista (Dropdown)

en: List (Radio)
mt: Lista (Radju)

en: List survey publicly:
mt: Tagħmel l-istħarriġ f'lista pubblika:

en: List with comment
mt: Lista bil-kummenti

en: Lithuanian
mt: Litwan

en: Loading...
mt: Qiegħed jillowdja...

en: Logic
mt: Loġika

en: Logout successful.
mt: Il-logout sar b'suċċess.

en: Mac Central European
mt: Mac Ċentrali Ewropew

en: Mac West European
mt: Mac West Ewropew

en: Macedonian
mt: Maċedonjan

en: Mail to all Members
mt: Posta għal Membri Kollha

en: Main Admin Screen
mt: L-Iskrin prinċipali ta' l-Admin

en: Make a comment on your choice here:
mt: Halli kumment fuq l-għażla tiegħek hawnhekk:

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
mt: Agħmel il-field tal-kumment l-'Oħrajn:' mandatorja meta l-għażla hi attiva

en: Malay
mt: Malajan

en: Male
mt: Raġel

en: Mandatory Question
mt: Mistoqsija ta' Bilfors

en: Mandatory fields:
mt: Fields Mandatorji:

en: Mandatory:
mt: Bilfors:

en: Maximum
mt: Massimu

en: Maximum answers
mt: Massimu ta' Tweġibiet

en: Maximum characters
mt: Ittri massimi

en: Maximum characters allowed
mt: Il-massimu ta' ittri li jippermetti

en: Maximum sum value
mt: Il-massimu tal-valur totali

en: Maximum sum value of multiple numeric input
mt: Il-valur massimu tal-inputs numeriċi

en: Maximum value
mt: Il-Valur massimu

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
mt: Il-valur massimu għal tip ta' mistoqsija array(multi-flexible)

en: May
mt: Mejju

en: Maybe you don't have permission.
mt: Forsi m'għandekx permess.

en: Message
mt: Messaġġ

en: Message:
mt: Messaġġ:

en: Minimum
mt: Minimu

en: Minimum answers
mt: Il-minimu ta' tweġibiet

en: Minimum sum value
mt: Il-mimimu tal-valur totali

en: Minimum value
mt: Il-Valur minimu

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
mt: Il-valur minimu għal tip ta' mistoqsija array(multi-flexible)

en: Month
mt: Xahar

en: Move on without warning
mt: Kompli mingħajr twissija

en: Multiple Numerical Input
mt: Input Numeriku Multipli

en: Multiple Short Text
mt: Short Text Multipli

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
mt: It-total ta' inputs numeriċi jrid ikun daqs dan il-valur

en: Name
mt: Isem

en: Name of the survey
mt: Isem tal-istħarriġ

en: Name of the survey administrator
mt: L-isem tal-amministratur tal-istħarriġ

en: Name:
mt: Isem:

en: New answer option
mt: Għażla tat-tweġiba ġdida

en: New files were successfully installed.
mt: Fajls ġodda ġew installati b'suċċess.

en: New files will be downloaded and installed.
mt: Fajls ġodda se jkunu ddawnlowdjati u installati

en: New quota
mt: Kwota ġdida

en: New survey title:
mt: Titolu ġdid għall-istħarriġ:

en: Next
mt: Li jmiss

en: No
mt: Le

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
mt: L-ebda GID (Stħarriġ) ma ġie pprovdut.  Il-mistoqsija ma tistax tiġi mpurtata.

en: No HTML editor
mt: M'hemmx editur għall-HTML

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
mt: L-ebda SID (Stħarriġ) ma ġie pprovdut.  Il-mistoqsija ma tistax tiġi mpurtata.

en: No Username selected.
mt: L-ebda username ma ingħażel

en: No answer
mt: L-Ebda tweġiba

en: No available surveys
mt: M'hemmx stħarriġ disponibbli

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
mt: L-ebda kundizzjoni ma setgħet tiġi kkupjata (minħabba d-duplikati)

en: No invitation code is needed to complete the survey.
mt: L-ebda kodiċi tal-istediniet mhu neċessarju sabiex tkompli l-istħarriġ.

en: No matching group
mt: M'hemmx grupp li jaqbel

en: No matching question
mt: M'hemmx mistoqsija li taqbel

en: No matching survey
mt: M'hemmx stħarriġ li jaqbel

en: No of surveys
mt: Numru tal-istħarriġ

en: No quotas have been set for this survey
mt: L-ebda kwota ma giet maħluqa għal dan l-istħarrig

en: No reminder(s) sent
mt: L-ebda tfakkira ma ntbagħtet

en: No replacement variable available for this field
mt: M'hemmx sostituzzjoni għal variable disponibbli għal din il-field

en: No, thanks.
mt: Le, grazzi.

en: Nominal
mt: Nominali

en: None
mt: Xejn

en: Norwegian (Bokmal)
mt: Norveġiż (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
mt: Norveġiż (Nynorsk)

en: Not Selected
mt: Mhux Magħżul/a

en: Not completed or Not displayed
mt: Mhux lesti jew Mhux murija

en: Not displayed
mt: Mhux murija

en: Not enough values for calculation
mt: M'hemmx biżżejjed valuri għal kalkoli

en: Not equal to
mt: Mhux daqs

en: Not found
mt: Ma nstabx

en: Not imported label sets
mt: Is-settijiet ta' labels ma ġewx importati

en: Not invited
mt: Mhux mistieden/na

en: Not started
mt: Għadu ma bediex

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
mt: Innota li s-sezzjoni tal-assessment se tidher jekk ir-regoli tal-assessment ġew maħluqa u jekk l-assessment mode ġie attivat.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
mt: Innota li ma tistax iġġib lura dak li ħassart jekk tkompli.  Id-data tkun intilfet.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
mt: Nota: Jekk tiskonnettja dan l-istħarriġ bi żball, huwa possibbli li tirristorja din id-data faċilment sakemm ma tagħmilx xi tibdil fl-istruttura tal-istħarriġ

en: Null values are ignored in calculations
mt: Null values huma njorati waqt il-kalkoli

en: Number of attribute fields to add:
mt: Numru ta' attribwiti tal-fields li jridu jiżdiedu:

en: Number of cases
mt: Numru ta' każi

en: Number of records in this query:
mt: Numru ta' rekord f'din il-mistoqsija:

en: Numbers only
mt: Numri biss

en: Numbers only for 'Other'
mt: Numri biss għal 'Oħrajn'

en: Numerical Input
mt: Input Numeriku

en: OR
mt: JEW

en: Oct
mt: Ott

en: Off
mt: Mitfi

en: On
mt: Mixgħul

en: On errors
mt: Dwar l-iżbalji

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
mt: Kien hemm xi żball meta staqsejt għal xi informazzjoni dwar l-aġġornament minn fuq limesurvey.org:

en: Once a survey is activated you can no longer:
mt: La darba l-istħarriġ hu attivat, ma tistax tibqa':

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
mt: Hemm xi mistoqsija jew mistoqsijiet li ma ġewx imwieġba.  Dawn il-mistoqsijiet iridu jkunu lesti sabiex tkompli.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
mt: Hemm xi mistoqsija jew iktar minn mistoqsija waħda li ma ġewx imwieġba b'mod validu.  Dawn it-tweġibiet iridu jkunu validi sabiex tkompli.

en: Only answer this if the following conditions are met:
mt: Wieġeb biss jekk il-kundizzjonijiet li hawn miktuba hawn taħt huma milħuqa:

en: Only answer this question if the following conditions are met:
mt: Wieġeb din il-mistoqsija jekk jintlaħqu dawn l-kundizzjonijiet biss:

en: Option 'Other':
mt: Għażla 'Oħrajn':

en: Optional Question
mt: Mistoqsija Fakultattiva

en: Optional fields:
mt: Fields Fakoltattivi:

en: Ordinal
mt: Ordinali

en: Other
mt: Oħrajn

en: Other comment
mt: Kummenti oħra

en: Other:
mt: Oħrajn:

en: Output options
mt: Għażliet għall-output

en: Overall assessment score
mt: Il-punteġġ tal-assessment/valutazzjoni globali

en: Owner
mt: Sid

en: Partial
mt: Parzjali

en: Participants can save partially finished surveys
mt: Il-parteċipanti jistgħu jissejvjaw stħarriġ li hu lest parzjalment

en: Percentage
mt: Perċentwali

en: Percentage of total:
mt: Perċentwal tat-total:

en: Persian
mt: Persjan

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
mt: Jekk jogħġbok iċċekkja għal xi problemi hawn fuq, imbagħad kompli għall-pass tal-aħħar.

en: Please check at least one item.
mt: Jekk jogħġbok iċċekkja, mill-inqas, item wieħed.

en: Please check the directory permissions.
mt: Jekk jogħġbok iċċekkja l-permessi tad-direttorju.

en: Please choose
mt: Jekk jogħġbok agħżel

en: Please choose *all* that apply:
mt: Jekk jogħġbok agħżel *all* li japplika:

en: Please choose *only one* of the following:
mt: Jekk jogħġbok agħzel *only one* minn dawn li ġejjin:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
mt: Jekk jogħġbok agħżel dak kollu li japplika u ħalli kumment:

en: Please choose the appropriate response for each item:
mt: Jekk jogħġbok ikteb ir-risposta xierqa għal kull item:

en: Please choose the label sets you want to export:
mt: Jekk jogħġbok agħżel il-label set li int tixtieq tesporta:

en: Please choose...
mt: Jekk jogħġbok agħzel

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
mt: Jekk jogħġbok ikkonferma t-token billi twieġeb il-mistoqsija ta' sigurta' t'hawn taħt u kklikkja Kompli.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
mt: Jekk jogħġbok ikkuntattja lil %s ( %s ) għal iktar għajnuna.

en: Please enter a date:
mt: Jekk jogħġbok daħħal data:

en: Please enter your comment here
mt: Jekk jogħġbok niżżel il-kumment tiegħek hawn

en: Please explain something in detail:
mt: Jekk jogħġbok, spjega xi ħaġa fid-dettall:

en: Please fax your completed survey to:
mt: Jekk jogħġbok ibgħat fax bl-istħarriġ komplut lill-:

en: Please number each box in order of preference from 1 to
mt: Jekk jogħġbok agħti numru f'kull kaxxa skont il-preferenza tiegħek minn 1 sa

en: Please select a file to import!
mt: Jekk jogħġbok agħżel fajl biex timporta!

en: Please select a language:
mt: Jekk jogħġbok agħżel lingwa:

en: Please select a user first
mt: Jekk jogħġbok agħżel klijent/a

en: Please select a user group first
mt: Jekk jogħġbok agħżel il-grupp ta' klijent/a l-ewwel

en: Please submit by %s
mt: Jekk jogħġbok issottometti sa %s

en: Please write your answer here:
mt: Jekk jogħġbok ikteb it-tweġiba tiegħek hawn:

en: Please write your answer(s) here:
mt: Jekk jogħġbok ikteb it-tweġiba/tweġibiet tiegħek hawnhekk:

en: Polish
mt: Pollak

en: Portuguese
mt: Portugiż

en: Portuguese (Brazilian)
mt: Portugiż (Brażiljan)

en: Predefined
mt: Predefinit

en: Predefined label sets...
mt: Settijiet ta' tikketti predefiniti

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
mt: Prefiss|Suffiss għal-listi li qegħdin f'forma ta' dropdown

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
mt: Ippreżenta bħala kaxxi fejn iddaħħal it-text/kitba minflok listi ta' dropdown

en: Previous
mt: Ta' Qabel

en: Previous questions
mt: Mistoqsijiet ta' qabel

en: Previous session is set to be finished.
mt: Is-sezzjoni ta' qabel hija ssettjata sabiex titlesta.

en: Print your answers.
mt: Ipprintja t-tweġibiet tiegħek.

en: Q1 and Q3 calculated using %s
mt: Q1 u Q3 huma kkalkolati bl-użu ta' %s

en: Question
mt: Mistoqsija

en: Question Type:
mt: Tip ta' Mistoqsija

en: Question attributes
mt: Attribwiti tal-Mistoqsija

en: Question attributes:
mt: L-attributi għal mistoqsija:

en: Question by Question
mt: Mistoqsija b'Mistoqsija

en: Question could not be created.
mt: Il-mistoqsija ma setgħetx tiġi maħluqa

en: Question could not be updated
mt: Il-mistoqsija ma setgħetx tiġi aġġornata

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
mt: Il-mistoqsija ma setgħetx tiġi aġġornata.  Hemm kundizzjonijet għal mistoqsijiet oħra li għandhom bżonn it-tweġibiet għal din il-mistoqsija u jekk tbiddel it-tip se jinħolqu l-problemi.  Hemm bżonn li tħassar dawn il-kundizzjonijet qabel ma tbiddel it-tip ta din il-mistoqsija.

en: Question group
mt: Grupp tal-mistoqsija

en: Question group import is complete.
mt: L-importazzjoni tal-grupp tal-mistoqsija huwa lest.

en: Question group import summary
mt: Sommarju tal-importazzjoni tal-grupp tal-mistoqsija

en: Question group:
mt: Il-grupp tal-mistoqsija:

en: Question groups
mt: Il-Gruppi tal-mistoqsijiet

en: Question import is complete.
mt: L-importazzjoni tal-mistoqsija huwa komplut.

en: Question import summary
mt: Sommarju dwar l-importazzjoni tal-mistoqsija

en: Question in language %s could not be created.
mt: Il-mistoqsija bil-lingwa %s ma setgħetx tiġi maħluqa.

en: Question:
mt: Mistoqsija:

en: Questions
mt: Mistoqsijiet

en: Questions with conditions to this group
mt: Mistoqsijiet bil-kundizzjonijiet għal dan il-grupp

en: Quick CSV report
mt: Rapport CSV ta' malajr

en: Quick add...
mt: Żieda ta' malajr ...

en: Quick statistics
mt: Statistiċi ta' malajr

en: Quota action
mt: L-Azzjoni tal-kwota

en: Quota name
mt: L-isem tal-kwota

en: Quotas
mt: Kwoti

en: Rank %s
mt: Grad/Rank %s

en: Ranking
mt: Il-Grad

en: Record Deleted
mt: Rekord Imħassar

en: Records displayed:
mt: Ir-rekords murija:

en: Records imported
mt: Ir-Rekords importati

en: Referrer URL
mt: Min irrefera URL

en: Registration
mt: Reġistrazzjoni

en: Regular expression
mt: Espressjoni regolari

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
mt: Erġa' ġib l-istħarriġ tiegħek billi tikklikkja fuq il-link miktuba hawn taħt (jew iktibha fuq il-brawżer tiegħek):

en: Remaining
mt: Kemm Fadal

en: Reminder Email:
mt: Email ta' Tfakkira:

en: Reminder count
mt: L-għadd tat-tfakkira

en: Reminder count:
mt: L-għadd ta' tfakkiriet:

en: Reminder sent to:
mt: Tfakkira ntbagħtet fuq:

en: Reminder sent?
mt: It-Tfakkira ntbagħtet?

en: Reminder status:
mt: L-istatus ta' tfakkira:

en: Reminder(s) sent
mt: Tfakkira/Tfakkiriet intbagħtu

en: Remove
mt: Neħħi

en: Renumber the new record.
mt: Erġa' agħti numru lir-rekord il-ġdid.

en: Replace
mt: Biddel

en: Replace the existing record.
mt: Issostitwixxi lir-rekord eżistenti.

en: Report and skip the new record.
mt: Irrapporta u aqbeż ir-rekord il-ġdid.

en: Required
mt: Meħtieġa

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
mt: Irrisettja t-tokens kollha għall-istat 'mhux użat'

en: Reset answers and token completed state
mt: Tirrisettja l-istat lest tat-tweġibiet u tat-tokens

en: Reset the completed answers to the incomplete state
mt: Irrisettja t-tweġibiet lesti għall-istat mhux komplut

en: Resources Import Summary
mt: Sommarju dwar l-importazzjoni tar-riżorsi

en: Response filters
mt: Filters tar-rispons

en: Response summary
mt: Sommarju tar-rispons

en: Responses
mt: Risposti

en: Responses containing
mt: Tweġibiet li jikludu

en: Responses will be date stamped.
mt: Ir-risposti ħa jkunu stampati b'data.

en: Responses will have the IP address logged
mt: Ir-risposti ħa jkollhom l-indirizz tal-IP illoggjat.

en: Responses will have their referring URL logged.
mt: Ir-risposti ħa jkollhom il-URL li rreferihom illogjat.

en: Responses will not be date stamped.
mt: Ir-risposti mhux ħa jkunu stampati b'data.

en: Responses will not have the IP address logged.
mt: Ir-risposti mhux ħa jkollhom indirizz tal-IP illoggjat.

en: Responses will not have their referring URL logged.
mt: Ir-risposti mhux ħa jkollhom il-URL li rreferihom illoggjat.

en: Restore options
mt: Irristorja l-għażliet

en: Result
mt: Riżultat

en: Results
mt: Riżultati

en: Return to label set administration
mt: Mur lura għall-amministrazzjoni tas-sett tal-labels

en: Return to survey administration
mt: Mur lura għall-amministrazzjoni tal-istħarriġ

en: Romanian
mt: Rumen

en: Russian
mt: Russu

en: SMTP debug mode:
mt: Il-mode ta' SMTP debug:

en: SPSS export scale type
mt: It-tip tal-iskala għall-esportazzjoni SPSS

en: SQL CODE THAT FAILED
mt: KODIĊI TA' SQL LI FALLA

en: Same
mt: L-Istess

en: Save
mt: Issejvja

en: Save Now
mt: Issejvja issa

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
mt: Issejvja t-tnejn li huma fuq id-direttorju R li qed jaħdem (uża getwd() u setwd() fuq l-R command window biex takkwistaha u tissettjaha)

en: Save changes
mt: Issejvja t-tibdil

en: Save for further completion by survey user
mt: Issejvja għal iktar tlestija minn min qiegħed juża l-istħarriġ

en: Save question group
mt: Issejvja l-grupp tal-mistoqsija

en: Save settings
mt: Issejvja is-settings

en: Save this, then create another:
mt: Issejvja din, imbagħad oħloq oħra:

en: Saved Survey Details
mt: Id-dettalji tal-istħarriġ ġew issejvjati

en: Scale
mt: Skala

en: Scale 1
mt: Skala 1

en: Scale 2
mt: Skala 2

en: Scenario
mt: Xenarju

en: Scope
mt: Skop

en: Screen:
mt: Skrijn:

en: Search
mt: Fittex

en: Security
mt: Sigurtà

en: Security question:
mt: Mistoqsija ta' sigurtà:

en: Select survey to copy:
mt: Agħżel l-istħarriġ għal kopja:

en: Select template ZIP file:
mt: Agħżel ż-ZIP fajl tat-template:

en: Select the LDAP query you want to run:
mt: Agħżel il-mistoqsija ta' LDAP li inti trid tirranja:

en: Send
mt: Ibgħat

en: Send Invitations
mt: Ibgħat l-istediniet

en: Send Reminders
mt: Ibgħat tfakkira

en: Send email invitation
mt: Ibgħat stedina permezz ta' email

en: Send email invitations
mt: Ibgħat stediniet permezz ta' email

en: Send email reminder
mt: Ibgħat tfakkira permezz ta' email

en: Send me a copy:
mt: Ibgħatli kopja:

en: Send reminder to token ID(s):
mt: Ibgħat tfakkira lill-ID(s):

en: Sending invitations...
mt: Qed jintbagħtu t-tweġibiet...

en: Sep
mt: Sett

en: Server time:
mt: Il-ħin tas-server:

en: Set Survey Rights
mt: Agħmel id-drittijiet tal-istħarriġ

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
mt: Issettja tip ta' skala għall-esportazzjoni ta' SPSS speċifiku għal din il-mistoqsija

en: Set name:
mt: L-isem tas-sett

en: Set template permissions for this user
mt: Issettja t-templates tal-permess għal dan il-klijent

en: Set token length to:
mt: Agħmel it-tul ta' token daqs:

en: Shift-JIS Japanese
mt: Shift-JIS Ġappuniż

en: Should we proceed with the delete?
mt: Nistgħu nkompli bit-tħassir?

en: Show
mt: Uri

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
mt: Uri l-għażla ta' 'L-ebda tweġiba' għal mistoqsijiet li mhumiex mandatorji:

en: Show PHPInfo
mt: Uri PHPInfo

en: Show advanced settings
mt: Uri s-settings avvanzati

en: Show conditions for this question
mt: Uri l-kundizzjonijiet ta' din il-mistoqsija

en: Show in public statistics
mt: Uri fi statistika pubblika

en: Show last..
mt: Uri tal-aħħar..

en: Show next..
mt: Uri li jmiss..

en: Show next...
mt: Uri li jmiss...

en: Show previous..
mt: Uri ta' qabel..

en: Show previous...
mt: Uri ta' qabel...

en: Show start...
mt: Uri tal-bidu...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
mt: Uri l-istatistika ta' din il-mistoqsija fil-paġna tal-istatistika pubblika

en: Single checkbox
mt: Checkbox waħda

en: Sinhala
mt: Sinħaliż

en: Site name:
mt: L-isem tas-sit:

en: Slider accuracy
mt: Il-preċiżjoni tas-slider

en: Slider initial value
mt: Il-valur tal-bidu tas-slider

en: Slider left/right text separator
mt: Slider xellug/lemin separatur tal-kitba

en: Slider maximum value
mt: Il-valur massimu tas-slider

en: Slider minimum value
mt: Il-valur minimu tas-slider

en: Slider starts at the middle position
mt: Slider jibda mal-pożizzjoni tan-nofs

en: Slovak
mt: Slovakk

en: Slovenian
mt: Sloven

en: Some URL description
mt: Xi deskrizzjoni tal-URL

en: Some example answer option
mt: Xi ftit eżempji tal-għażla ta' tweġiba

en: Some example subquestion
mt: Xi ftit eżempji ta' sottomistoqsijiet

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
mt: Ftit passi ħfief fuq kif toħloq l-ewwel stħarriġ tiegħek:

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
mt: B'dispjaċir inħabbru li dan l-istħarriġ m'għandux tipi ta' mistoqsijiet appoġġjati.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
mt: Skużi, ir-risposti tiegħek qabżu l-kwota għal dan l-istħarriġ.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
mt: Jiddispjaċina, iżda il-module ta' LDAP huwa nieqes mill-konfigurazzjoni ta' PHP tiegħek.

en: Sort answers alphabetically
mt: Irranġa t-tweġibiet skont l-alfabett

en: Spanish
mt: Spanjol

en: Spanish (Mexico)
mt: Spanjol (Messiku)

en: Start date/time:
mt: Id-data/ħin tal-bidu:

en: Start language
mt: Ibda lingwa

en: Started but not yet completed
mt: Inbeda imma għadu mhux lest

en: Starting from:
mt: Tibda minn:

en: Status
mt: Stat

en: Step 1:
mt: L-Ewwel Pass:

en: Step 2:
mt: It-Tieni Pass:

en: Step value
mt: Il-valur tal-pass

en: Straight
mt: Dritt

en: Subject:
mt: Suġġett

en: Submission date
mt: Id-data tas-sottomissjoni

en: Submit
mt: Ibgħat

en: Submit Your Survey.
mt: Ibgħat l-istħarriġ tiegħek.

en: Submit your answers
mt: Ibgħat ir-risposti tiegħek

en: Submit your survey.
mt: Ibgħat l-istħarriġ tiegħek.

en: Subquestion
mt: Sottomistoqsija

en: Subquestion:
mt: Sottomistoqsija:

en: Subquestions
mt: Subdomandi

en: Success
mt: Suċċess

en: Success!
mt: Suċċess!

en: Successfully created token entries
mt: L-entries tat-token ġew maħluqa b'suċċess

en: Sum
mt: Total

en: Support this project - Donate to
mt: Għin lil dan il-progett - Ibgħat id-donazzjoni tiegħek fuq

en: Survey
mt: Stħarriġ

en: Survey Has Been Deactivated
mt: L-istħarriġ ġie Skonnettjat

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
mt: L-ID tal-istħarriġ %d huwa ssejvjat fi %s u fih %d rekord(s)

en: Survey cannot be activated yet.
mt: L-Istħarriġ ma jistax jigi attivat għalissa.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
mt: L-istħarriġ ma jistax jigi attivat.  Inti m'għandekx permess jew m'hemmx mistoqsijiet.

en: Survey copy summary
mt: Kopja tas-sommarju tal-istħarriġ

en: Survey could not be created because it did not have a title
mt: L-istħarriġ ma setax jinħoloq għax ma kellux titolu

en: Survey could not be updated
mt: L-istħarriġ ma setax jiġi aġġornat

en: Survey does not pass consistency check
mt: L-istħarriġ ma jgħaddix mit-test tal-konsistenza

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
mt: L-istħarriġ ġie attivat.  Tabella bir-riżultati ġiet maħluqa b'suċċess.

en: Survey import summary
mt: Sommarju tal-importazzjoni tal-istħarriġ

en: Survey name (ID)
mt: L-isem tal-istħarriġ (ID)

en: Survey quotas
mt: Il-Kwoti ta' l-istħarriġ

en: Survey registration confirmation
mt: Il-konferma tar-reġistrazzjoni pubblika

en: Surveys
mt: Stħarriġ

en: Swedish
mt: Svediż

en: Switch to closed-access mode
mt: Aqleb għall-closed-access mode

en: System overview
mt: Overview tas-sistema

en: Template '%s' does already exist.
mt: Template'%s' diġa' teżisti.

en: Template '%s' was successfully deleted.
mt: Template '%s' ġiet mħassra b'suċċess.

en: Template Sample
mt: Kampjun Template

en: Template permissions were updated successfully.
mt: Il-permessi tat-template ġew aġġornati b'suċċess.

en: Terminate survey
mt: Waqqaf l-istħarriġ

en: Text inputs
mt: Ikteb l-inputs

en: Thai
mt: Tajlandiż

en: Thank you for completing this survey.
mt: Grazzi talli lestejt dan l-istħarriġ.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
mt: Grazzi talli rreġistrajt sabiex tipparteċipa f'dan l-istħarriġ.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
mt: Grazzi talli ssejvjajt l-istħarriġ tiegħek mill-quddiem.  Dawn id-dettalji jistgħu jintużaw biex tirritorna għal dan l-istħarriġ u tkompli fejn ħallejt.  Jekk jogħġbok żomm din l-email biex tirreferi għaliha - aħna ma nistgħux nakkwistawlek il-password tiegħek.

en: Thank you!
mt: Grazzi!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
mt: It-'twissija tal-limitu ta' ħin' se tibqa' tidher għal dawn is-sekondi (ma tintefiex jekk dan is-setting jitħalla vojt)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
mt: It-tieni 'twissija tal-limitu ta' ħin' se tibqa' tidher għal dawn is-sekondi (ma tintefiex jekk dan is-setting jitħalla vojt)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
mt: It-tieni messaġġ li jintwera bħala 'twissija għal-limitu ta' ħin' (twissija ssettjata bħala default tintwera jekk dan l-ispazju jitħalla vojt)

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
mt: Il-LimeSurvey ComfortUpdate huwa proċedura faċli sabiex taġġorna malajr l-aħħar verżjoni tal-LimeSurvey.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
mt: L-għażliet ta' tweġibiet se jiġu mqassma matul in-numru ta' kolonni ssettjati hawn

en: The answer to the security question is incorrect.
mt: It-tweġiba għall-mistoqsija ta' sigurta' mhijiex tajba.

en: The email address is not valid.
mt: L-indirizz tal-email mhuwiex validu.

en: The email you used is not valid. Please try again.
mt: L-email li użajt mhux validu.  Jekk jogħġbok erġa' pprova.

en: The entry was assigned the following record id:
mt: Ir-rekord id li ġie assenjat għall-entry tiegħek huwa:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
mt: Dawn il-fajls li ġejjin kellhom jinbidlu jew jitħassru iżda diġa' ġew mibdula minn xi ħadd ieħor.

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
mt: It-tabelli tal-istħarriġ li ġejjin jeżistu u jistgħu jitħassru jekk m'għandekx bżonnhom iktar:

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
mt: It-tabelli tal-listi li ġejjin jeżistu u jistgħu jitħassru jekk m'għandekx bżonnhom iktar:

en: The following problems have been found:
mt: Instabu l-problemi li ġejjin:

en: The following steps will be done by this update:
mt: Il-passi li ġejjin iseħħu b'dan l-aġġornament:

en: The following surveys are available:
mt: L-istħarriġ li ġejjin huma disponibbli:

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
mt: Il-lingwi tal-gruppi importati ghandhom għall-inqas jinkludu l-lingwa bażika ta' dan l-istħarriġ.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
mt:  Il-lingwi tal-fajl importat tal-mistoqsijiet għandu jinkludi mill-inqas il-lingwa bażika tal-istħarriġ.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
mt: Il-messaġġ li jintwera bħala 'twissija għal-limitu ta' ħin' (twissija ssettjata bħala default tintwera jekk dan l-ispazju jitħalla vojt)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
mt: Il-messaġġ li jintwera meta l-limitu ta' ħin ikun skada (messaġġ issettjat bħala dafault jintwera jekk dan is-setting jitħalla vojt)

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
mt: Din il-mistoqsija ma tistax tiżdied.  Trid iddaħħal għall-inqas il-kodiċi tal-mistoqsija.

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
mt: Il-ħarsien biex jiġu ċċekkjati tabelli żejda li tħallew wara li l-istħarriġ ġie skonnetjat.  Inti tista' tħassarhom jekk m'għadekx bżonnhom iktar.

en: The responses table has been renamed to:
mt: It-tabella tar-risposti se jkun jisimha:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
mt: Ir-risposti għal dan l-istħarriġ m'għadhomx disponibbli permezz tal-LimeSurvey.

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
mt: Dan l-istħarriġ ma jistax jiġi attivat sakemm dawn il-problemi ma jiġux solvuti.

en: The survey you selected does not exist
mt: L-istħarriġ li għażilt ma jeżistix.

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
mt: Il-messaġġ li ħa jintwera fit-timer tal-countdown waqt il-countdown

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
mt: It-token li tajt inti huwa invalidu jew diġa' ntuża.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
mt: It-token li tajt mhuwiex validu jew diġa' ġie użat.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
mt: It-token li tajt inti ma jaqbilx ma' dak fis-sezzjoni tiegħek.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
mt: It-tabella ta' tokens assoċjati ma' dan l-istħarriġ ġiet imsemmija:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
mt: It-tabella ta' tokens issa tneħħiet u t-tokens m'għadhomx bżonnjużi sabiex taċċessa dan l-istħarriġ.

en: There are no groups available.
mt: M'hemmx gruppi disponibbli.

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
mt: M'hemmx iktar mistoqsijiet.  Jekk jogħġbok agħfas fuq il-buttuna <Issottometti> sabiex tlesti dan l-istħarriġ.

en: There are no questions in this survey
mt: M'hemmx mistoqsijiet f'dan l-istħarriġ

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
mt: Hemm {EMAILCOUNT} emails li jridu jintbagħtu.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
mt: In-numru ta' mistoqsijiet f'dan l-istħarrig huwa: {NUMBEROFQUESTIONS}

en: There is 1 question in this survey
mt: Hemm mistoqsija waħda f'dan l-istħarriġ

en: There is already a recorded answer for this token
mt: Diġa' hemm tweġiba rrekordjata għal dan it-token

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
mt: Diġa' hemm entry bl-istess token eżatt fit-tabella.  L-istess token ma jistax jintuża iktar minn darba.

en: There is no matching survey.
mt: M'hemmx stħarrig li jaqbel.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
mt: Kien hemm xi problemi biex titħassar it-template '%s'.  Jekk jogħġbok iċċekkja l-permessi tad-direttorju/fajl.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
mt: Kien hemm problema sabiex tiddawnlowdja l-fajl tal-aġġornament.  Jekk jogħġbok erġa' ibda l-proċess tal-aġġornament.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
mt: Ma kienx hemm emails eliġibbli x'jinbagħtu.  Dan għaliex l-ebda waħda ma ssodisfat il-kriterji ta':

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
mt: Dan iż-ZIP archive ma fihx Resources fajls validi.  L-importazzjoni falliet.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
mt: Dan iż-ZIP archive ma fihx template fajls validi.  L-importazzjoni falliet.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
mt: Mhux permess li dan it-tip ta' fajl jiġi mpurtat.

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
mt: Din id-deskrizzjoni ta' dan il-grupp ma fihiex wisq kontentut, iżda importanti.

en: This group does not contain any question(s).
mt: Dan il-grupp ma fih l-ebda mistoqsija.

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
mt: Dan l-istħarriġ għandu aċċess magħluq.  B'hekk hemm bżonn tagħti token validu.  Jekk jogħġbok ikkuntattja l-amministratur għall-assistenza.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
mt: Dan huwa stħarriġ ikkontrollat.  Għandek bżonn token validu sabiex tipparteċipa.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
mt: Dan huwa kompjun ta' deskrizzjoni tal-istħarriġ.  Id-deskrizzjoni tista' tkun twila.

en: This is the survey end message.
mt: Dan hu l-messaġġ għat-tmiem l-istħarriġ.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
mt: Dan l-isem diġa' ntuża għal dan l-istħarriġ.  Hemm bżonn li tuża isem uniku sabiex tissejvja.

en: This question does not have a question 'type' set.
mt: Din il-mistoqsija m'għandhiex 'tip' issettjat.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
mt: Din il-mistoqsija għandha kundizzjoni, imma l-kundizzjoni hi bbażata fuq il-mistoqsija li tidher eżatt warajha.

en: This question is always shown.
mt: Din il-mistoqsija hija dejjem murija.

en: This question is mandatory
mt: Din il-mistoqsija hija obbligatorja

en: This question requires a second answer set but none is set.
mt: Din il-misoqsija għandha bżonn it-tieni tweġiba, iżda l-ebda tweġiba mhi ssettjata.

en: This question requires answers, but none are set.
mt: Din il-mistoqsija għandha bżonn it-tweġibiet, iżda l-ebda tweġiba mhi ssettjata.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
mt: Dan l-istħarriġ għandu tabella ta' tokens assoċjati miegħu.  Jekk tħassar dan l-istħarriġ, se tħassar it-tabella ta' tokens ukoll.  Aħna nirrakomandaw li inti tesporta jew tagħmel sistema ta' backup qabel ma tħassar dan l-istħarriġ.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
mt: Dan l-istħarriġ ma ġiex attivat.  M'hemmx riżultati li tista' tibbrawżjahom.

en: This survey is active but expired.
mt: Dan l-istħarriġ huwa attiv iżda skada

en: This survey is active but has a start date.
mt: Dan l-istħarriġ huwa attivat iżda għandu data biex jibda.

en: This survey is anonymous.
mt: Dan l-istħarrig huwa anonimu

en: This survey is currently active.
mt: Dan l-istħarriġ huwa attiv bħalissa.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
mt: Dan l-istħarriġ għadu mhux attivat u b'hekk il-parteċipanti tiegħek mhux se jkunu jistgħu jimlew l-istħarriġ.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
mt: Dan l-istħarriġ għadu mhux attiv.  Ir-risposta tiegħek ma tistax tiġi ssejvjata.

en: This survey is not yet started.
mt: Dan l-istħarriġ għadu ma bediex.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
mt: Dan l-istħarriġ huwa attivat, u r-risposti jistgħu jkunu rrekordjati.

en: This will replace the existing text. Continue?
mt: Dan se jissostitwixxi l-kitba preżenti.  Se tkompli?

en: Time difference (in hours):
mt: Id-differenza fil-ħin (sigħat):

en: Time limit
mt: Limitu ta ħin

en: Time limit action
mt: Azzjoni tal-limitu ta' ħin

en: Time limit countdown message
mt: Il-messaġġ tal-countdown tal-ħin

en: Time limit disable next
mt: Li jmiss hu l-iskonnettjar tal-limitu ta' ħin

en: Time limit disable prev
mt: Il-limitu ta' ħin skonnettjat qabel

en: Time limit expiry message
mt: Il-messaġġ ta' meta jiskadi l-limitu tal-ħin

en: Time limit expiry message display time
mt: Il-ħin li fih jintwera l-messaġġ ta' skadenza tal-limitu tal-ħin

en: Time limit message CSS style
mt: Il-messaġġ tal-limitu tal-ħin stil ta' CSS

en: Time limit timer CSS style
mt: L-arloġġ tal-limitu tal-ħin - Stil ta' CSS

en: Time remaining
mt: Ħin li fadal

en: Title
mt: Titlu

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
mt: Id-deskrizzjonijiet tal-attribwit tat-token ġew aġġornati b'suċċess.

en: Token attribute: %s
mt: L-attribut għat-token: %s

en: Token code for this participant
mt: Il-kodiċi tat-token għal dan il-parteċipant

en: Token control
mt: Il-kontroll tat-token

en: Token mismatch
mt: Żbilanċ fit-token

en: Total
mt: Totali

en: Total Errors
mt: Żbalji totali

en: Total Imported files
mt: It-Total ta' Fajls Importati

en: Total invitations sent
mt: It-Total ta' stediniet mibgħuta

en: Total numbers of sent reminders
mt: In-numru totali ta' tfakkiriet li ntbaghtu

en: Total records in survey
mt: Rekords totali fl-istħarriġ

en: Total records in survey:
mt: It-total ta' rekords fl-istħarriġ:

en: Total surveys completed
mt: It-Total ta' stħarriġ lesti

en: Try again
mt: Erġa' pprova:

en: Try to submit again
mt: Erġa' pprova ssottometti

en: Turkish
mt: Tork

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
mt: Ittajpja l-'isem' li użajt sabiex tissejvja dan l-istħarriġ, u l-password.

en: Type:
mt: Tip:

en: UJIS for Windows Japanese
mt: UJIS għall-Windows Ġappuniż

en: URL description:
mt: Deskrizzjoni tal-URL:

en: URL of the survey
mt: Il-URL ta' dan l-istħarriġ

en: Unable to create directory `%s`.
mt: Ma setax jinħoloq direttorju '%s'.

en: Uncertain
mt: Mhux ċert

en: Unchanged
mt: Mingħajr tibdil

en: Update
mt: Aġġornament

en: Update condition
mt: Aġġorna l-kundizzjoni

en: Update scenario
mt: Aġġorna x-xenarju

en: Update server busy
mt: Is-server tal-aġġornament għandu wisq xogħol bħalissa

en: Update token entry
mt: Aġġorna d-dħul tat-token

en: Upload
mt: Applowdja

en: Uploaded CSV file successfully
mt: CSV fajl ġie applowdjat b'suċċess

en: Uploading LDAP Query
mt: Qed japplowdja l-Mistoqsija fuq LDAP

en: Use same default value across languages:
mt: Uża l-istess valur ta' default għal-lingwi:

en: Use slider layout
mt: Uża t-tqassim tas-slider

en: User
mt: Klijent/a

en: User added.
mt: Klijent/a ġie/t miżjud/a

en: User control
mt: Il-Kontroll tal-klijent

en: User data
mt: Data tal-klijent/a

en: User group successfully added!
mt: Il-grupp tal-klijent ġie miżjud b'suċċess!

en: User registration at '%s'
mt: Ir-reġistrazzjoni tal-klijent fuq '%s'

en: Users
mt: Klijenti

en: Valid from
mt: Validu minn

en: Valid until
mt: Validu sa

en: Validation:
mt: Validazzjoni:

en: Version
mt: Verżjoni

en: Vietnamese
mt: Vjetnamiż

en: View Saved but not submitted Responses
mt: Biex tara r-risposti ssejvjati mhux dawk sottomessi

en: View response details
mt: Uri d-dettalji tar-rispons

en: View statistics
mt: Ara l-istatistika

en: View the statistics for this survey.
mt: Ara l-istatistika ta' dan l-istħarriġ.

en: Viewing response (ID %s)
mt: Se jidher ir-rispons (ID %s)

en: Visit our website!
mt: Żur il-websajt tagħna

en: Warn and move on
mt: Wissi u kompli

en: Warning
mt: Twissija

en: Warning!
mt: Twissija!

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
mt: Twissija: Inti għadek tuża il-password issettjata bħala default ('password').  Jekk jogħġbok biddel il-password u erġa' lloggja.

en: Warnings
mt: Twissijiet

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
mt: Jiddispjaċina imma ma tistax tidħol f'dan l-istħarriġ.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
mt: Jiddispjaċina iżda inti m'għandekx il-permessi biex tagħmel dan.

en: We are sorry but your session has expired.
mt: Jiddispjaċina iżda s-sezzjoni tiegħek skadiet.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
mt: Aħna nirrakkomandaw li qabel ma tkompli, tesporta l-istħarriġ kollu mill-iskrin prinċipali tal-amministrazzjoni.

en: Welcome %s!
mt: Merħba %s!

en: Welcome message:
mt: Messaġġ ta' Merħba:

en: Welcome to %s!
mt: Merħba għal % s!

en: Welcome to this sample survey
mt: Merħba għal dan il-kampjun tal-istħarriġ

en: Welcome:
mt: Merħba:

en: When an imported record matches an existing record ID:
mt: Meta rekord impurtat jaqbed ma' ID ta' rekord eżistenti:

en: X-Scale
mt: Skala-X

en: Y-Scale
mt: Skala-Y

en: Year
mt: Sena

en: Yes
mt: Iva

en: Yes - Delete Them!
mt: Iva - Ħassarhom!

en: Yes/No
mt: Iva/Le

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
mt: Inti se tħassar il-kundizzjonijiet kollha li hemm fil-mistoqsijiet ta' dan l-istħarriġ

en: You are about to delete this survey
mt: Dalwaqt se tħassar dan l-istħarriġ

en: You are not a participant in this survey.
mt: Mhux qed tieħu sehem f'dan l-istħarrig

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
mt: Inti tista' tillowdja stħarriġ li kont issejvjat qabel minn dan l-iskrijn.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
mt: Issa inti tista' tuża l-kredenzjali li ġejjin sabiex tilloggja fis-sit:

en: You can't copy a question if the survey is active.
mt: Ma tistax tikkopja mistoqsija jekk l-istħarriġ huwa attiv.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
mt: Ma tistax tkompli sakemm ma tniżżilx xi kitba għal mistoqsija waħda jew iktar minn mistoqsija waħda.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
mt: M'għandekx il-Librerija Freetype installata.  Il-Librerija Freetype trid tkun qed taħdem tajjeb sabiex tidher il-grafika.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
mt: M'għandekx il-librerija GD installata.  Il-librerija GD trid tkun qed taħdem tajjeb sabiex tidher il-grafika.

en: You have already completed this survey.
mt: Inti diġa' lestejt dan l-istħarriġ.

en: You have been already removed from this survey.
mt: Inti diġa' kont imneħħi minn dan l-istħarriġ

en: You have been successfully removed from this survey.
mt: Inti ġejt imneħħi minn dan l-istħarriġ.

en: You have not selected a question
mt: Ma għażiltx mistoqsija

en: You have not selected a survey
mt: Inti ma għażiltx stħarriġ

en: You have to select at least one label set.
mt: Hemm bżonn li tagħżel mill-inqas sett ta' labels wieħed.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
mt: Inti tista' tirreġistra għal dan l-istħarriġ jekk tixtieq tieħu sehem.

en: You must be registered to complete this survey
mt: Hemm bżonn li tkun irreġistrat biex tkompli dan l-istħarriġ

en: You must supply a name for this saved session.
mt: Hemm bżonn li tagħti isem għal din is-sezzjoni li ssejvjajt

en: You must supply a password for this saved session.
mt: Hemm bżonn li tagħti password għal din is-sezzjoni li ssejvjajt

en: You need to add question groups
mt: Hemm bżonn li żżid gruppi ta' mistoqsijiet

en: You need to add questions
mt: Hemm bżonn iżżid il-mistoqsijiet

en: You should have a great time doing this
mt: Għandek tieħu gost tagħmel dan

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
mt: Għandek tattiva l-istħarriġ meta tkun ċert li s-setup tal-istħarriġ huwa lest u m'għandux bżonn xi tibdil.

en: Your Choices
mt: L-Għazliet Tiegħek

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
mt: L-installazzjoni tal-LimeSurvey tiegħek hija ċċekkjata jekk l-aġġornament jista' jirranja b'suċċess.

en: Your Ranking
mt: Il-Grad Tiegħek

en: Your answer
mt: Ir-risposta tiegħek

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
mt: Il-brawżer tiegħek jirrapporta li kien użat qabel sabiex twieġeb dan l-istħariġ.  Aħna qed nirrisettjaw is-sezzjoni sabiex inti tkun tista' tibda mill-bidu nett.

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
mt: Id-data tiegħek għandha tkun importata issa, id-data.frame jisimha "data", il-variable.labels huma attribwiti tad-data ("attributes(data)$variable.labels"), bħal foreign:read.spss.

en: Your passwords do not match.
mt: Il-passwords tiegħek ma jaqblux.

en: Your personal settings were successfully saved.
mt: Is-settings personali tiegħek ġew issejvjati b'suċċess.

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
mt: Ir-risposti tiegħek ma ġewx mitlufa u ntbagħtu f'email lill-amministratur tal-istħarriġ u se jitniżżlu fid-database tagħna aktar tard.

en: Your responses were successfully saved.
mt: Ir-risposti tiegħek ġew issejvjati b'suċċess.

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
mt: L-istħarriġ tiegħek jista' jesporta token data assoċjati ma' kull risposta.  Agħżel fields oħra li tixtieq tesporta.

en: Your survey responses have been recorded.
mt: It-tweġibiet tal-istħarriġ tiegħek ġew irrekordjati.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
mt: Ir-risposti tiegħek għall-istħarriġ ġew ssejvjati b'suċċess.  Se tirċievi e-mail biex tikkonferma dan.  Jekk jogħġbok kun cert/a li tissejvja l-password tiegħek, għax aħna ma nistgħux nakkwistawlek il-password.

en: Your survey was successfully saved.
mt: L-istħarriġ tiegħek ġie ssejvjat b'suċċess.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
mt: L-istħarriġ tiegħek se jkun issejvjat bl-istess isem u password, u jista' jitkompla iktar tard billi tilloggja bl-istess isem u password.

en: Your time to answer this question has expired
mt: Il-ħin tiegħek sabiex twieġeb din il-mistoqsija għadda

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
mt: Il-ħin tiegħek sabiex twieġeb din il-mistoqsija kważi għadda. Fadallek {remaining.}

en: Your update key is invalid and was removed.
mt: Il-key aġġornata tiegħek hija invalida u ġiet mneħħija.

en: Your user data for accessing %s
mt: Il-user data tiegħek sabiex taċċessa %s

en: and
mt: u

en: equals
mt: daqs

en: having a token
mt: ikun hemm token

en: having a valid email address
mt: ikollu l-indirizz tal-email validu

en: hh:mm
mt: ss:mm

en: hours
mt: sigħat

en: minitab method
mt: Metodu minitab

en: mins
mt: minuti

en: not having been sent an invitation already
mt: meta l-istedina tkun għada ma ntbagħtitx

en: or
mt: jew

en: quota language settings
mt: Kwota tas-settings tal-lingwa

en: quota members
mt: kwota tal-membri

en: seconds
mt: sekondi

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
mt: Din hi email awtomatizzata sabiex tinnotifika li user/klijent ġie maħluq għalik fuq is-sit '%s'.

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
mt: Mur fuq http://us2.php.net/manual/en/ref/image.php għal iktar informazzjoni
