LimeSurvey 3.x.x - en to my_MM translation catalogue (69 entries)

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
my_MM: သိမ်းဆည်းရန် ခလုတ်အားနှိပ်ပြီးလျှင် ဤစာမျက်နှာအားပိတ်နိုင်ပါသည် သို့မဟုတ် စစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းအား ဆက်လက်ဖြေဆိုနိုင်ပါသည်။

en: Answer must be %s
my_MM: အဖြေသည် ( %s ) ဖြစ်ရမည်

en: Answer was
my_MM: သင်ဖြေဆိုခဲ့သော အဖြေမှာ

en: Answers cleared
my_MM: အဖြေများအား ရှင်းလင်းပြီးပါပြီ

en: Cancel
my_MM: ပယ်ဖျက်မည်

en: Choose one of the following answers
my_MM: အောက်ပါ အဖြေများမှ တစ်ခုအား ရွေချယ်ပါ

en: Close
my_MM: ပိတ်မည်

en: Continue
my_MM: ဆက်သွားမည်

en: Did Not Save
my_MM: မသိမ်းဆည်းခဲ့ပါ

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
my_MM: သင် အချိန်ကြာမြင့်စွာ ဘာမှမလုပ်ဘဲ နေသဖြင့် သို့မဟုတ် သင်၏ ဘရောင်ဇာတွင် Cookie အသုံးပြုခြင်းကို ပိတ်ပင်ထားသဖြင့် သို့မဟုတ် သင်၏ အင်တာနက် လိုင်းကျနေသောကြောင့် ဖြစ်နိုင်ပါသည်။

en: English
my_MM: အင်္ဂလိပ်

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
my_MM: ဤစစ်တမ်းကောက်ယူခြင်း အတွက် အမည်နှင့် စကားဝှက်ဖြည့်သွင်း၍ အောက်ပါ သိမ်းဆည်းရန် ခလုတ်အား နှိပ်ပါ။

en: Error
my_MM: မှားယွင်းနေသည်

en: Exit and clear survey
my_MM: စစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းအား ရှင်းလင်းပြီး ထွက်မည်

en: Female
my_MM: မ

en: Gender
my_MM: လိင်

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
my_MM: အီးမေးလ်လိပ်စာ ပေးမည်ဆိုလျှင် အသေးစိတ်အချက်အလက်များအား သင့်ဆီကို အီးမေးလ်ဖြင့်ပေးပို့ပါမည်။

en: Language
my_MM: ဘာသာစကား

en: Language:
my_MM: ဘာသာစကား -

en: Load now
my_MM: ယခုခေါ်ယူမည်

en: Load unfinished survey
my_MM: မပြီးဆုံးသေးသည့် စစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းအား ပြန်လည်ခေါ်ယူမည်

en: Male
my_MM: ကျား

en: Name
my_MM: အမည်

en: Name [ID]
my_MM: အမည် [ID]

en: Name:
my_MM: အမည် -

en: Next
my_MM: ရှေ့ဆက်သွား

en: No
my_MM: မဟုတ်ပါ

en: OK
my_MM: အိုကေ

en: Ok
my_MM: အိုကေ

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
my_MM: တစ်ခု သို့မဟုတ် တစ်ခုထက်ပိုသော မဖြစ်မနေဖြေဆိုရမည့် မေးခွန်းအား မဖြေဆိုရသေးပါ။ ၎င်းတို့ကို မဖြေဆိုဘဲ ရှေ့ဆက်၍ မရနိုင်ပါ။

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
my_MM: တစ်ခု သို့မဟုတ် တစ်ခုထက်ပိုသော မေးခွန်းများကို ဘောင်ဝင်အောင် ဖြေဆိုမထားပါ။ ၎င်းတို့အား ဘောင်ဝင်အောင် မဖြေဆိုဘဲ ရှေ့ဆက်၍ မရနိုင်ပါ။

en: Only answer this if the following conditions are met:
my_MM: အောက်ပါ အခြေအနေများနှင့် ကိုက်ညီနေမှသာလျှင် မေးခွန်းအား ဖြေဆိုပါ။

en: Password:
my_MM: စကားဝှက် -

en: Please choose *only one* of the following:
my_MM: အောက်ပါတို့မှ *တစ်ခုတည်းကိုသာ* ရွေးချယ်ပါ။

en: Please confirm you want to clear your response?
my_MM: သင်၏ဖြေဆိုမှုအား ရှင်းလင်းရန် အတည်ပြုပါ။

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
my_MM: အကူအညီများ ထပ်မံရယူနိုင်ရန် %s (%s) အား ဆက်သွယ်ပါ။

en: Please write your answer here:
my_MM: သင်၏အဖြေအား ဤနေရာတွင် ရေးသားပါ -

en: Previous
my_MM: နောက်ပြန်သွား

en: Repeat password:
my_MM: စကားဝှက်အား ပြန်လည်ထည့်သွင်းပါ -

en: Resume later
my_MM: နောက်မှ ပြန်လည်စတင်မည်

en: Return to survey
my_MM: စစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းအား ပြန်သွားမည်

en: Save Now
my_MM: ယခု သိမ်းဆည်းမည်

en: Save your unfinished survey
my_MM: မပြီးဆုံးသေးသော စစ်တမ်းဖြေဆိုခြင်းအား သိမ်းဆည်းမည်

en: Saved name:
my_MM: သိမ်းဆည်းထားသော အမည် -

en: Security question:
my_MM: လုံးခြုံရေးဆိုင်ရာ မေးခွန်း

en: Submit
my_MM: တင်သွင်းမည်

en: Submit your answers
my_MM: သင်၏အဖြေများအား တင်သွင်းမည်

en: Thank you for completing this survey.
my_MM: ဤစစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းအား ပြီးဆုံးအောင်ဖြေဆိုခြင်းအတွက် ကျေးဇူးတင်ပါသည်။

en: The answer to the security question is incorrect.
my_MM: လုံခြုံရေးဆိုင်ရာ မေးခွန်း၏ အဖြေမှာ မမှန်ကန်ပါ။

en: There are %s questions in this survey.
my_MM: ဤစစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းတွင် မေးခွန်းပေါင်း ( %s ) ခု ပါရှိသည်။

en: There is no matching saved survey.
my_MM: ဤအမည်ဖြင့် သိမ်းဆည်ထားသော စစ်တမ်းအားရှာမတွေ့ပါ။

en: This action need confirmation.
my_MM: ဤသို့ လုပ်ဆောင်ရန် အတည်ပြုချက်လိုအပ်ပါသည်။

en: This question is mandatory
my_MM: ဤမေးခွန်းမှာ မဖြစ်မနေဖြေဆိုရမည့် မေးခွန်းဖြစ်သည်

en: This survey is currently active.
my_MM: ဤစစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းကို လတ်တလော ဖြေဆို၍ ရသေးသည်။

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
my_MM: အမည်ရင်းမဖေါ်ပြဘဲ ဖြေဆိုရန်အတွက် ဖြေဆိုသူနေရာတွင် အမည်လွှဲပြီးဖြည့်သွင်းပါ။ အီးမေးလ် လိပ်စာလည်း မလိုအပ်ပါ။

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
my_MM: အမည် နေရာတွင် သင်သိမ်းဆည်းခဲ့သော နာမည်နှင့် စကားဝှက်တို့ကို ထည့်သွင်းပါ။

en: We are sorry but your session has expired.
my_MM: ဝမ်းနည်းပါတယ်။ ခွင့်ပြုသည့်ဆက်ရှင်အချိန် ကုန်ဆုံးသွားပြီးဖြစ်ပါသည်။

en: Yes
my_MM: ဟုတ်ကဲ့

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
my_MM: ဤနေရာတွင် သင်ယခင်သိမ်းဆည်းခဲ့သည့် စစ်တမ်းဖြေဆိုခြင်းအား ပြန်လည် ခေါ်ယူနိုင်ပါသည်။

en: You have already completed this survey.
my_MM: ဤစစ်တမ်းကောက်ယူခြင်းအား သင် ဖြေဆိုပြီးသား ဖြစ်သည်။

en: You must supply a name for this saved session.
my_MM: သိမ်းဆည်းထားခဲ့သည့် ဤဆက်ရှင်ကို အမည်တစ်ခုပေးရန်လိုအပ်သည်။

en: Your email address:
my_MM: သင်၏ အီးမေးလ်လိပ်စာ -

en: Your passwords do not match.
my_MM: သင်၏စကားဝှက်များမှာ တူညီမှုမရှိပါ။

en: Your responses were successfully saved.
my_MM: သင်၏ ဖြေဆိုချက်များအား အောင်မြင်စွာ သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ။

en: Your survey responses have been recorded.
my_MM: သင်၏ စစ်တမ်းဖြေဆိုမှုများအား မှတ်တမ်းတင်ပြီးပါပြီ။

en: Your survey was successfully saved.
my_MM: သင်၏ စစ်တမ်းဖြေဆိုမှုအား အောင်မြင်စွာ သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ။

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
my_MM: သင်၏ စစ်တမ်းဖြေဆိုခြင်းအား ဤအမည်၊ စကားဝှက်တို့ဖြင့် သိမ်းဆည်းထားမည်ဖြစ်ပြီး ၎င်းအမည်၊ စကားဝှက်တို့ဖြင့် ပြန်လည်ဝင်ရောက်၍ ဆက်လက်ဖြေဆိုနိုင်မည်ဖြစ်သည်။

en: and
my_MM: နှင့်

en: or
my_MM: သို့မဟုတ်
